Кільце М47 DIN 472, ГОСТ 13943-86 стопорне внутрішнє
Стопорні кільця М47 виконані відповідно до ГОСТ 13943-86 у деяких типорозмірах мають товщину меншу, ніж за DIN. Упорне кільце виготовляється з пружинної сталі 65Г, широко поширена у виробництві пружних елементів, так як у комплексі з невисокою ціною відрізняється хорошим поєднанням твердості та високої пружності.
Призначаються вироби для фіксування деталей в отворі (внутрішні). Перевагою даного виду кріплення є забезпечення довговічності з'єднання, а також легкість демонтажу при ремонті та обслуговуванні працюючих безперервно механізмів. Конструкційно кріплення є плоским незамкненим ексцентричним – з нерівномірною шириною по колу – кільцем.

Розміри стопорного кільця М47 DIN 472 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр отвору |
d1 |
47 |
|
Товщина кільця |
s |
1.75 |
|
Зовнішній діаметр кільця |
d3 |
51.5 |
|
Діаметр отвору, min |
d5 |
2.5 |
|
Ширина кільця, max |
b |
4.5 |
|
Діаметр у вільному стані |
d2 |
50.5 |
|
Ширина канавки, H13 |
m |
1.85 |
|
Висота кромки, min |
n |
3.8 |
|
Вага, г |
|
6 |
Компанія «Зевс» зарекомендувала себе надійним постачальником продукції кріплення
Купуючи кріплення у нас, ви в найкоротший термін та за вигідною ціною отримаєте метиз високої якості у будь-який регіон України. В наявності вироби, що відповідають вітчизняним та європейським стандартам. Під замовлення виготовимо спецкріплення за кресленнями замовника. Як сировину використовуємо вуглецеві та леговані сталі, нержавіючу сталь або латунь. Дві перші можуть поставлятися оцинковані або без покриття зі звичайним або високим класом міцності. Телефонуйте – менеджери дадуть відповіді на всі питання і приймуть замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Внутрішнє |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Умовний діаметр кільця | 47 мм |
| Товщина кільця | 1.75 мм |
| Ширина кільця | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 472, ГОСТ 13943-86 |
- Ціна: від 6,97 ₴




