Кільце М78 DIN 472, ГОСТ 13943-86 стопорне внутрішнє
Внутрішнє стопорне кільце DIN 472 виготовляють із ресорно-пружинної сталі 65Г, що забезпечує необхідні технічні характеристики даного кріплення.
Метиз М78 має форму незамкнутого кола, з двох сторін доповненої отворами для впливу щипців, за допомогою яких завзяте кільце стискається і ставиться в призначене місце. Кільце ексцентричне ГОСТ 13943-86 відрізняється неоднаковою шириною по всьому периметру, так як центри зовнішнього та внутрішнього кіл зміщені відносно один одного.
Розміри стопорного кільця М78 DIN 472 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр отвору |
d1 |
78 |
|
Товщина кільця |
s |
2.5 |
|
Зовнішній діаметр кільця |
d3 |
82.5 |
|
Діаметр отвору, min |
d5 |
3 |
|
Ширина кільця, max |
b |
6.8 |
|
Діаметр у вільному стані |
d2 |
81 |
|
Ширина канавки, H13 |
m |
2.65 |
|
Висота кромки, min |
n |
4.5 |
|
Вага, г |
|
24 |
Компанія «Зевс» зарекомендувала себе надійним постачальником продукції кріплення
Купуючи кріплення у нас, ви в найкоротший термін та за вигідною ціною отримаєте метиз високої якості у будь-який регіон України. В наявності вироби, що відповідають вітчизняним та європейським стандартам. Під замовлення виготовимо спецкріплення за кресленнями замовника. Як сировину використовуємо вуглецеві та леговані сталі, нержавіючу сталь або латунь. Дві перші можуть поставлятися оцинковані або без покриття зі звичайним або високим класом міцності. Телефонуйте – менеджери дадуть відповіді на всі питання і приймуть замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Внутрішнє |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Умовний діаметр кільця | 78 мм |
| Товщина кільця | 2.5 мм |
| Ширина кільця | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 472, ГОСТ 13943-86 |
- Ціна: від 20,57 ₴





