Кільце М115 DIN 472, ГОСТ 13943-86 стопорне внутрішнє
Стопорне кільце М115 є кріпильною деталлю у формі сталевого незамкнутого кільця. Два отвори на металовиробі призначені для дії спеціальних щипців, необхідних для стиснення кільця DIN 472 під час його встановлення.
Кільця пружинні внутрішні дозволяють забезпечити просте та недороге закріплення концентричних елементів в отворі. Також отримане з'єднання відмінно витримує багаторазове розбирання. Вироби ГОСТ 13943-86 виробляють із пружинної сталі 65Г, що забезпечує деталі всі необхідні технічні характеристики (твердість та пружність).

Розміри стопорного кільця М115 DIN 472 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр отвору |
d1 |
115 |
|
Товщина кільця |
s |
4 |
|
Зовнішній діаметр кільця |
d3 |
122 |
|
Діаметр отвору, min |
d5 |
3.5 |
|
Ширина кільця, max |
b |
9 |
|
Діаметр у вільному стані |
d2 |
114 |
|
Ширина канавки, H13 |
m |
4.15 |
|
Висота кромки, min |
n |
6 |
|
Вага, г |
|
72 |
Компанія «Зевс» зарекомендувала себе надійним постачальником продукції кріплення
Купуючи кріплення у нас, ви в найкоротший термін та за вигідною ціною отримаєте метиз високої якості у будь-який регіон України. В наявності вироби, що відповідають вітчизняним та європейським стандартам. Під замовлення виготовимо спецкріплення за кресленнями замовника. Як сировину використовуємо вуглецеві та леговані сталі, нержавіючу сталь або латунь. Дві перші можуть поставлятися оцинковані або без покриття зі звичайним або високим класом міцності. Телефонуйте – менеджери дадуть відповіді на всі питання і приймуть замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Внутрішнє |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Умовний діаметр кільця | 115 мм |
| Товщина кільця | 4 мм |
| Ширина кільця | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 472, ГОСТ 13943-86 |
- Ціна: від 57,45 ₴




