Кільце М280 DIN 472, ГОСТ 13943-86 стопорне внутрішнє
Стопорне кільце DIN 472 використовуються для закріплення елемента, що обертається в автомобіле- і машинобудуванні. Наприклад, за допомогою такого кріплення фіксують деталі на осі в редукторах та двигунах.
Металовиріб М280 виробляється з пружинної сталі 65Г, відмінними рисами якої є гарне співвідношення твердості та пружності, а також невисока ціна. Покриття на наполегливі кільця не наноситься. Ексцентричне кільце ГОСТ відрізняється від DIN товщиною (у деяких типорозмірах).

Розміри стопорного кільця М280 DIN 472 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр отвору |
d1 |
280 |
|
Товщина кільця |
s |
5 |
|
Зовнішній діаметр кільця |
d3 |
295 |
|
Діаметр отвору, min |
d5 |
5 |
|
Ширина кільця, max |
b |
16 |
|
Діаметр у вільному стані |
d2 |
288 |
|
Ширина канавки, H13 |
m |
5.15 |
|
Висота кромки, min |
n |
9 |
|
Вага, г |
|
191.6 |
Компанія «Зевс» зарекомендувала себе надійним постачальником продукції кріплення
Купуючи кріплення у нас, ви в найкоротший термін та за вигідною ціною отримаєте метиз високої якості у будь-який регіон України. В наявності вироби, що відповідають вітчизняним та європейським стандартам. Під замовлення виготовимо спецкріплення за кресленнями замовника. Як сировину використовуємо вуглецеві та леговані сталі, нержавіючу сталь або латунь. Дві перші можуть поставлятися оцинковані або без покриття зі звичайним або високим класом міцності. Телефонуйте – менеджери дадуть відповіді на всі питання і приймуть замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Внутрішнє |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Умовний діаметр кільця | 280 мм |
| Товщина кільця | 5 мм |
| Ширина кільця | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 472, ГОСТ 13943-86 |
- Ціна: від 496,68 ₴




