Кільце М310 DIN 472, ГОСТ 13943-86 стопорне внутрішнє
Стопорне кільце для отворів виготовляється за стандартами ГОСТ 13943-86 та DIN 472. Матеріалом виготовлення є вуглецева сталь 65Г. Отвори на внутрішньому кільці називаються монтажними і призначені для стиснення металовиробу за допомогою щипців під час встановлення в призначене місце.
Стопорне кільце М310 ще називають:
- внутрішнє – оскільки встановлюється всередині отвору;
- незамкнене – за формою це незамкнене кільце;
- ексцентричне – зовнішнє і внутрішнє коло вироби мають різні центри, тому ширина по всьому периметру кріплення неоднакова.

Розміри стопорного кільця М310 DIN 472 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр отвору |
d1 |
310 |
|
Товщина кільця |
s |
3.5 |
|
Зовнішній діаметр кільця |
d3 |
321 |
|
Ширина кільця, max |
b |
16 |
|
Ширина канавки, H13 |
m |
3.4 |
|
Висота кромки, min |
n |
12 |
|
Вага, г |
|
213.2 |
Компанія «Зевс» зарекомендувала себе надійним постачальником продукції кріплення
Купуючи кріплення у нас, ви в найкоротший термін та за вигідною ціною отримаєте метиз високої якості у будь-який регіон України. В наявності вироби, що відповідають вітчизняним та європейським стандартам. Під замовлення виготовимо спецкріплення за кресленнями замовника. Як сировину використовуємо вуглецеві та леговані сталі, нержавіючу сталь або латунь. Дві перші можуть поставлятися оцинковані або без покриття зі звичайним або високим класом міцності. Телефонуйте – менеджери дадуть відповіді на всі питання і приймуть замовлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Внутрішнє |
| Матеріал кільця | Пружинна сталь |
| Умовний діаметр кільця | 310 мм |
| Товщина кільця | 3.5 мм |
| Ширина кільця | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 472, ГОСТ 13943-86 |
- Ціна: від 1 647,81 ₴




