Кільце Ф75 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф75 DIN 7993-А – кріпильний виріб у вигляді неповного кільця. Матеріал виготовлення – конструкційна пружинна вуглецева сталь різних марок. Для збільшення міцності та експлуатації в сирому середовищі на готовий металовироб додатково наносять захисний шар цинку.
Вироби застосовують у машинобудуванні, суднобудуванні, промисловості та виробництві, для кріплення деталей на валу або в отворах. За стандартом DIN 7993 вони випускаються у двох варіантах – зовнішні та внутрішні. Зовнішні кільця застосовують для закріплення підшипників та інших елементів на валах, а внутрішні для фіксації деталей в отворах. Пружинні упорні стопорні кільця встановлюються у спеціальні пази та надійно закріплюють з'єднання у необхідному місці.

Технічні характеристики кільця Ф75 (мм):
|
Номінальний діаметр D1 |
Ф75 |
|
Товщина кільця D4 |
3.2 |
|
Ширина роз'єму e |
5 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
71 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
71.8 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-А можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачаэться після попередньої перевірки в ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 75 мм |
| Товщина кільця | 3.2 мм |
| Ширина кільця | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 14,76 ₴




