Кільце Ф80 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф80 DIN 7993-А – металеве кріплення у формі кола з прорізом. Як сировину для виготовлення вибирають пружинну вуглецеву сталь. Готовий виріб оцинковують, для експлуатації в сирому середовищі та збільшення міцності.
Використовують металовироби в промисловості, виробництві, машинобудуванні, суднобудуванні, для жорсткого фіксування підшипників кочення, деталей на валах, а також в отворах. Згідно зі стандартом DIN 7993 кільця випускають зовнішні та внутрішні («А» і «В»). «А» призначені – для стопоріння деталей вала, «В» – для кріплення виробів в отворах. Монтаж DIN 7993-А відбувається в спеціальні пази, надійно закріплюючи деталь в необхідному місці, запобігаючи її руху по осі валу.

Технічні характеристики кільця Ф80 (мм):
|
Номінальний діаметр D1 |
Ф80 |
|
Товщина кільця D4 |
3.2 |
|
Ширина роз'єму e |
5 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
76 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
76.8 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-А можна на сайті компанії «Зевс» всього за кілька хвилин.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте сертифікати якості. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки в ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально короткі терміни. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 80 мм |
| Товщина кільця | 3.2 мм |
| Ширина кільця | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 15,81 ₴




