Кільце Ф85 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф85 DIN 7993-А – елемент у формі незамкнутого кола. Виробляють його з конструкційної пружинної вуглецевої сталі різних марок. Готовий виріб оцинковують для збільшення міцності та застосування в сирому середовищі.
Зовнішні кільця DIN 7993-А – використовують для кріплення деталей на валу. Монтаж кріплення відбувається в спеціальні пази та надійно фіксує металовироби в необхідному місці, без можливості їх пересування. DIN 7993-А – застосовують в промисловості, виробництві, верстатобудуванні тощо.

Технічні характеристики кільця Ф85 (мм):
|
Номінальний діаметр D1 |
Ф85 |
|
Товщина кільця D4 |
3.2 |
|
Ширина роз'єму e |
5 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
81 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
81.8 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-A можна на сайті компанії «Зевс» оптом і в роздріб.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Виготовлення кріплення за кресленнями замовника. Вся продукція виготовляється відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 85 мм |
| Товщина кільця | 3.2 мм |
| Ширина кільця | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 16,60 ₴




