Кільце Ф100 DIN 7993-А стопорне зовнішнє
Кільце стопорне для валів Ф100 DIN 7993-А – кріплення у формі неповного кільця. Матеріал виготовлення – конструкційна пружинна вуглецева сталь різних марок. Для збільшення міцності та експлуатації в сирому середовищі готовий виріб проходить цинкування.
DIN 7993-А – застосовують для фіксації підшипників та інших деталей на валах і в отворах, в промисловості, виробництві, машинобудуванні, суднобудуванні тощо. Кільця випускають двох видів: зовнішні – для кріплення деталей на валу, внутрішні – для кріплення елементів в отворах. Установка зовнішніх кілець відбувається в спеціальні канавки, надійно закріплюючи металовироби в необхідному місці, не даючи можливості переміщатися по осі валу.

Технічні характеристики кільця Ф100 (мм):
|
Номінальний діаметр D1 |
Ф100 |
|
Товщина кільця D4 |
3.2 |
|
Ширина роз'єму e |
5 |
|
Внутрішній діаметр кільця D2 |
95.8 |
|
Діаметр валу під кільце D3 |
96.8 |
Замовити кільце стопорне для валів DIN 7993-A можна на сайті компанії «Зевс» заповнивши форму онлайн.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримаєте сертифікати якості. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. У нас ви знайдете великий асортимент виробів за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стопорного кільця | Зовнішнє |
| Матеріал кільця | Сталь |
| Умовний діаметр кільця | 100 мм |
| Товщина кільця | 3.2 мм |
| Ширина кільця | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7993-А |
- Ціна: від 18,97 ₴




