Шайба Ф10 DIN 463 з двома лапками
Шайба DIN 463 Ф10 з двома лапками – кріплення, яке широко застосовується у важкій промисловості, будівництві та інших сферах економіки. Встановлюється разом з поширеними кріпленнями: гайками, болтами, гвинтами, шпильками. Його призначення – захищати різьбові з'єднання від розгвинчування в процесі експлуатації. Матеріал виробництва – сталь з можливим цинковим покриттям.
Виріб має вигляд пластини кільцеподібної форми. Посередині нього є отвір, через який просовується стрижень стопорного металовиробу. Діаметр останнього повинен дорівнювати 10 міліметрам, в іншому випадку можливе заклинювання або злам шайби. Зовнішній діаметр кільця становить 21 (мм), товщина – 0,75 (мм). На кільці є два виступи (лапки), довжина одного з них – 13 (мм), іншого – 22 міліметри. При монтажі шайби вони відгинаються, зачіпаючись за головку болта або край станини.

Розміри стопорної шайби Ф10 DIN 463 (мм):
|
Номінальний діаметр |
10 |
|
Внутрішній діаметр |
10.5 |
|
Зовнішній діаметр |
21 |
|
Товщина |
0.75 |
|
Коротка лапка |
13 |
|
Довга лапка |
22 |
|
Ширина лапки |
10 |
Якщо вам потрібні шайби DIN 463, замовляйте їх у компанії «Зевс». Вам потрібно зробити всього кілька кліків, щоб оформити покупку онлайн.
Телефонуйте менеджерам, щоб отримати професійну консультацію. Доставка здійснюється по всій Україні. Для оптовиків діє система знижок. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO. Звертайтеся!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Товщина шайби | 0.75 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 463 |
- Ціна: від 2,66 ₴




