Шайба Ф10 DIN 7989-1 посилена
Посилена шайба Ф10, що відповідає стандарту DIN 7989-1, застосовується в промисловості та будівництві, при складанні металевих конструкцій. Виробляється зі сталі, для захисту від іржі покривається цинком.
Кріплення являє собою кільце товщиною 8 міліметрів. Його номінальний діаметр – 10 (мм), відповідає товщині стрижня, на який він надівається. Фактичний діаметр отвору становить 11 міліметрів. Різниця між двома показниками (зазор) забезпечує легкий монтаж металовиробів і знижує ймовірність пошкодження різьби. Основне призначення виробу – сприймати тиск гайки або голівки болта, передаючи його на опорну поверхню.

Основні характеристики шайби Ф10 (мм):
|
Номінальний діаметр |
10 |
|
Внутрішній діаметр |
11 |
|
Товщина |
8 |
|
Зовнішній діаметр |
20 |
Замовляйте посилені шайби Ф10 DIN 7989-1 в компанії Зевс! Наші ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Фахівці нашої компанії проконсультують вас і допоможуть оформити замовлення. Щоб зв'язатися з ними, телефонуйте або залишайте заявки на зворотний зв'язок. Для оптовиків діє система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Вся продукція поставляється після попередньої перевірки в ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7989-1 |
- Ціна: від 9,56 ₴




