Шайба Ф16 DIN 7989-1 посилена
Посилена шайба Ф16 DIN 7989-1 використовується в капітальному будівництві, ремонті та машинобудівній промисловості, при складанні різних механізмів. Її призначення – сприймати та розподіляти по опорній поверхні тиск, який надають туго затягнуті голівка болта чи гайка.
Матеріал виробництва виробу – сталь, для захисту від корозії воно оцинковане. Оцинкування проводиться «гарячим» способом. Цей захисний шар надає кріпилю стійкість до дрібних механічних пошкоджень. Антикорозійні властивості металовиробу вище в 5-7 разів, ніж при цинкуванні гальванічного типу. Кріплення є кільцем, максимальна ширина якого досягає 30 міліметрів, товщина - 8 (мм). Внутрішній діаметр – 18 (мм). При монтажі воно простягається через стрижень болта чи шпильку. Діаметр різьблення даного елемента повинен дорівнювати 16 (мм).

Основні характеристики шайби Ф16 (мм):
|
Номінальний діаметр |
16 |
|
Внутрішній діаметр |
18 |
|
Товщина |
8 |
|
Зовнішній діаметр |
30 |
Замовляйте посилені шайби Ф16 DIN 7989-1 в компанії «Зевс»! Наші ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Фахівці нашої компанії проконсультують вас і допоможуть оформити замовлення. Щоб зв'язатися з ними, телефонуйте або залишайте заявки на зворотний зв'язок. Для оптовиків діє система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні відразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Вся продукція поставляється після попередньої перевірки в ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7989-1 |
- Ціна: від 14,02 ₴




