Шайба Ф20 DIN 7989-1 посилена
Посилена шайба М20 DIN 7989 використовується в будівництві та реконструкції будівель, машинобудівних галузях промисловості, при монтажних роботах. Служить для зниження тиску, який надає на опорну поверхню (станину) туго загвинчена гайка або голівка болта.
Метиз виготовляється з високоякісної сталі. Захист від корозії забезпечує цинкове покриття. Воно наноситься на поверхню шайби гарячим способом. Шар здатний до самовідновлення, надає кріпилю стійкість до дрібних ушкоджень (сколів, подряпин). Антикорозійні властивості у цьому випадку вищі, ніж при цинкуванні гальванічним способом. Кріплення виконане у вигляді кільця з максимальною шириною (також званою зовнішнім діаметром) 37 міліметрів.

Основні характеристики шайби М20 (мм):
|
Номінальний діаметр |
20 |
|
Внутрішній діаметр |
22 |
|
Товщина |
8 |
|
Зовнішній діаметр |
37 |
Замовляйте посилені шайби М20 DIN 7989 в компанії Зевс! Наші ціни нижчі від ринкових на 3-10%. Фахівці нашої фірми проконсультують вас та допоможуть оформити замовлення. Щоб зв'язатися з ними, телефонуйте або залишайте заявки на зворотний зв'язок. Для оптовиків діє система знижок. Тривалість гарантії – 36 місяців із моменту покупки. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7989-1 |
- Ціна: від 19,81 ₴




