Шайба Ф24 DIN 128-А стопорна
Шайба стопорна пружинна Ф24 DIN 128-А – кріпильний елемент у формі плоского незавершеного кільця з центральним отвором. Матеріал виготовлення металовиробу – пружинна вуглецева сталь. З метою більшої міцності та експлуатації в сирому середовищі готовий виріб проходить цинкування.
Шайби пружинні застосовують в машинобудуванні, приладобудуванні, виробництві, промисловості, для захисту різьбового з'єднання від самовільного відкручування при динамічних і вібраційних впливах. При затягуванні вузла гострі кромки кріплення DIN 128-А, яке знаходиться між деталлю, що скріплюється, і гайкою, або головкою болта врізаються в плоску поверхню з'єднання і надійно його фіксують. Для комплектації з'єднувального вузла все кріплення необхідно підбирати у своєму типорозмірі.

Основні характеристики шайби Ф24 DIN 128-А (мм):
|
Номінальний діаметр шайби |
D |
М24 |
|
Внутрішній діаметр |
D1 min |
24.5 |
|
Зовнішній діаметр |
D2 max |
40 |
|
Товщина |
S |
4 |
|
Висота |
H min |
7.5 |
Замовити шайби стопорні пружинні Ф24 DIN 128-А можна на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Вся продукція виготовлена відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Ми виготовляємо кріплення за кресленнями замовника. Ціни нижчі за ринкові на 3-10%. Швидке оформлення замовлення телефоном або на сайті онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN128A |
- Ціна: від 29,20 ₴




