Заклепка під молоток Ф3 DIN 661 AL
Заклепки під молоток DIN 661 AL Ф3 з потайною голівкою призначені для створення надійного нероз'ємного з'єднання, де недоцільно встановлювати болти або застосовувати зварювання. Монтується кріплення в заздалегідь підготовлені (просвердлені, пробиті) отвори, потім їх забивають молоком. Потайна головка при установці повністю потопає у матеріалі, залишаючи рівну поверхню.
Виготовляють металовироби за стандартом DIN 661 (аналоги ГОСТ 10300-80, ISO 1051) з алюмінію. Так як даний матеріал має стійкість до корозії, алюмінієві деталі можна експлуатувати в сирому або вологому середовищі тривало, без втрати їх властивостей міцності.

Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
3 |
|
Діаметр голівки D |
5,2 |
|
Висота голівки Н |
1,2 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,1 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
3 |
|
Довжина L |
4-40 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
3 |
|
4 |
0,281 |
|
5 |
0,336 |
|
6 |
0,392 |
|
7 |
0,447 |
|
8 |
0,503 |
|
9 |
0,558 |
|
10 |
0,614 |
|
12 |
0,724 |
|
14 |
0,835 |
|
16 |
0,946 |
|
18 |
1,057 |
|
20 |
1,168 |
|
22 |
1,279 |
|
24 |
1,390 |
|
26 |
1,501 |
|
28 |
1,612 |
|
30 |
1,723 |
|
32 |
1,834 |
|
34 |
1,945 |
|
36 |
2,056 |
|
38 |
2,167 |
|
40 |
2,278 |
Замовити заклепки DIN 661 ви можете на сайті компанії «Зевс» із сертифікатом якості. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте гарантію якості на кріплення – 3 роки з моменту придбання. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів. У нас ви знайдете великий асортимент елементів за ціною, нижчою від середньоринкового показника. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 1.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 5.2 мм |
| Діаметр заклепки | 3 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
- Ціна: 0,15 ₴






