Заклепка під молоток Ф6 DIN 661 AL
Заклепки під молоток DIN 661 AL Ф6 з потайною голівкою – кріплення у формі циліндричного стрижня з одного боку та потайною головкою з іншого. Виготовляються елементи з алюмінію, так як він має стійкість до корозії металовиробу можна експлуатувати в сирому або вологому середовищі, без негативного впливу на з'єднувальний вузол. Випускають їх за декількома стандартами: DIN 661, ГОСТ 10300-80, ISO 1051.
Вироби призначені для створення нероз'ємних конструкцій у машинобудуванні, будівництві, побуті та інших виробничих сферах. Монтують їх у заздалегідь просвердлені отвори деталей, що з'єднуються, за умови, що діаметр гнізда повинен перевищувати не більше, ніж на 0,1 (мм) діаметр стрижня заклепки. Установка відбувається за допомогою молотка забивним способом.

Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
6 |
|
Діаметр голівки D |
10,3 |
|
Висота голівки Н |
2,4 |
|
Радіус під голівкою, r, не більш |
0,25 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
4 |
|
Довжина L |
8-60 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
6 |
|
8 |
2,235 |
|
9 |
2,457 |
|
10 |
2,679 |
|
12 |
3,123 |
|
14 |
3,563 |
|
16 |
4,007 |
|
18 |
4,451 |
|
20 |
4,895 |
|
22 |
5,309 |
|
24 |
5,783 |
|
26 |
6,227 |
|
28 |
6,671 |
|
30 |
7,115 |
|
32 |
7,559 |
|
34 |
8,002 |
|
36 |
8,446 |
|
38 |
8,890 |
|
40 |
9,334 |
|
42 |
9,778 |
|
45 |
10,444 |
|
48 |
11,110 |
|
50 |
11,554 |
|
52 |
11,998 |
|
55 |
12,663 |
|
58 |
13,329 |
|
60 |
13,773 |
Замовити заклепки DIN 661 можна на сайті компанії «Зевс» з доставкою по Україні. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви одержуєте великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Продукція виготовляється відповідно до стандартів ГОСТ, DIN, ISO. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Сертифікати якості виробів. Швидке оформлення замовлення на нашому сайті або за телефоном.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 2.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 10.3 мм |
| Діаметр заклепки | 6 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Алюміній |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
- Ціна: 1,26 ₴






