Шайба Ф95 DIN 125, ГОСТ 11371-78 плоска
Плоска шайба Ф95 являє собою металеве кільце з отвором під кріплення М95, призначене для збільшення опорної площі з'єднання. Виробляється відповідно до вимог ГОСТ 11371, DIN 125 з міцної конструкційної або нержавіючої сталі.
Шайба Ф95 запобігає зміщенню та ослабленню різьбового з'єднання під навантаженням, а також захищає деталі від механічних пошкоджень. Завдяки високій жорсткості та антикорозійному захисту (цинкове покриття), такі вироби часто застосовуються у важкому машинобудуванні, мостобудуванні та металургійному обладнанні, де з'єднання піддаються великим зусиллям.

Розміри шайби Ф95 за DIN 125, ГОСТ 11371-78 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Номінальний діаметр |
dnom |
98 |
|
Діаметр різьби кріпильної деталі |
d |
М95 |
|
Внутрішній діаметр шайби |
d1 |
98 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
165 |
|
Товщина шайби |
h |
12 |
Замовити шайби плоскі DIN 125, ГОСТ 11371-78 можна на сайті компанії «Зевс» за ціною, нижчою від ринку на 3-10%.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримаєте сертифікати якості. У нашому каталозі представлений великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. Ми виготовляємо металовироби за кресленнями замовника. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлений термін. При виникненні труднощів у виборі товару або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 98 мм |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Товщина шайби | 12 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарти | DIN 125, ГОСТ 11371-78 |
- Ціна: від 100 ₴/кг




