Шайба Ф58 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Стопорна шайба Ф58 DIN 5406 – це надійний кріпильний елемент, який за допомогою фіксуючих лапок утримує на валу шліцьову гайку М58. Такі багатолапчасті шайби широко застосовуються в авіаційній, автомобільній та машинобудівній галузях. Завдяки цій деталі забезпечується надійна фіксація вузлів, наприклад, при монтажі підшипників.
Стопорна шайба Ф58 може виготовлятися відповідно до ГОСТ 11872-89 або DIN 5406. Ці стандарти визначають параметри виготовлення кріплення схожої форми, але з різною кількістю і розташуванням фіксувальних лапок, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під конкретне технічне завдання.

Розміри шайби багатолапчастої Ф58 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
59 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
90 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
72 |
|
Ширина лапки |
b |
7.8 |
|
Відстань до виступу |
l |
53 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
0.8 |
|
Товщина шайби |
s |
1.6 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 52 ₴




