Шайба М10 DIN 6319-D конічна
Шайба сферична М10 виготовлена зі зносостійкої сталі та розрахована на експлуатацію в умовах підвищених навантажень. Виготовлення здійснюється з дотриманням вимог стандарту DIN 6319-D, що забезпечує точність розмірів і передбачуваність роботи в складі болтового з'єднання. Конічна робоча поверхня сприяє правильній посадці кріплення навіть при наявності відхилень або нерівностей основи.
Конічна шайба М10 застосовується для стабілізації з'єднання і рівномірного розподілу тиску при затягуванні болта. Вона зменшує ймовірність зміщення і знижує знос сполучених деталей. Виріб популярний при складанні металоконструкцій, установці обладнання, в будівництві та машинобудуванні, де важливі надійність, довговічність і акуратність кріпильного вузла.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби М10 DIN 6319
Конічна:

| Внутрішній діаметр, d2 | Зовнішній діаметр, d4 | Діаметр конуса, d5 | Товщина шайби, h3 |
| 12 | 21 | 18.5 | 4.2 |
Купити шайбу DIN 6319 ви можете на нашому сайті компанії «Зевс» за вигідною ціною, вибравши зручний спосіб оформлення замовлення: через онлайн-каталог, надіславши заявку на електронну пошту або зв'язавшись з менеджером за телефоном, вказаним на сайті. Купуючи продукцію у нас, ви отримуєте доставку по всій Україні в максимально короткі терміни. Ціни нижчі за середньоринковий показник на 3-10%. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Конічна |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Товщина шайби | 4.2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6319-D |
- Ціна: від 26,33 ₴




