Шайба Ф6 DIN 6798-J стопорна зубчаста
У машинобудуванні та при складанні металоконструкцій стопорна шайба DIN 6798J Ф6 застосовується для надійного утримання різьбових з'єднань у робочому положенні.
Зовнішній вигляд виробу являє собою розімкнуте кільце з гострими зубцями, розташованими з внутрішньої сторони. При затягуванні кріплення такі зубці забезпечують щільний контакт з поверхнею деталей і знижують ризик їх прокручування.
Для випуску шайб DIN 6798J Ф6 використовується пружинна сталь 65Г, що володіє хорошими пружними характеристиками та стійкістю до зносу. Захисне цинкове покриття запобігає утворенню корозії та дозволяє використовувати кріплення в різних експлуатаційних умовах.
Конструкція шайби 6798-J

Технічні характеристики шайби Ф6 DIN 6798-J (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
М6 |
6.4 |
11 |
0.7 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом і в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучку систему знижок для оптових покупців;
- доставку по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Товщина шайби | 0.7 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798J |
- Ціна: від 0,39 ₴




