Шайба Ф12 DIN 6798-J стопорна зубчаста
Для фіксації різьбових з'єднань в механізмах і конструкціях застосовується стопорна шайба DIN 6798J Ф12.
Наявність гострих зубців по внутрішньому діаметру дозволяє шайбі надійно утримувати кріплення, знижуючи вплив вібрацій і динамічних навантажень.
Матеріалом виробництва служить пружинна сталь 65Г, а додатковий цинковий шар забезпечує стійкість до впливу вологи та агресивного середовища.
Конструкція шайби 6798-J

Технічні характеристики шайби Ф12 DIN 6798-J (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
М12 |
13 |
20.5 |
1 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом і в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучку систему знижок для оптових покупців;
- доставку по всій Україні в максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 20.5 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798J |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,72 ₴




