Шайба Ф18 DIN 6798-J стопорна зубчаста
Для надійної фіксації кріпильних елементів використовується стопорна шайба DIN 6798J Ф18. Основою виробу є пружинна сталь 65Г, а цинкове покриття захищає шайбу від корозійних впливів.
Завдяки внутрішнім зубцям шайба забезпечує міцне зчеплення з деталями та знижує ризик їх зміщення при навантаженнях.
Конструкція шайби 6798-J

Технічні характеристики шайби Ф18 DIN 6798-J (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
М18 |
19 |
30 |
1.4 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом і в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучку систему знижок для оптових покупців;
- доставку по всій Україні в максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Товщина шайби | 1.4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798J |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 11,06 ₴




