Шайба Ф20 DIN 6798-J стопорна зубчаста
Стопорна шайба DIN 6798J Ф20 застосовується в різьбових з'єднаннях, де потрібна надійна фіксація кріплення при постійних навантаженнях і вібраціях. Вона допомагає зберегти стабільність з'єднання і знижує ризик самовільного відкручування елементів.
Конструкція шайби виконана у вигляді розімкнутого кільця з внутрішніми загостреними зубцями. Під час затягування кріплення вони щільно взаємодіють з поверхнею деталей, збільшуючи тертя. Для виготовлення використовується пружинна сталь 65Г, а цинкове покриття забезпечує захист від корозії та продовжує термін служби виробу.
Конструкція шайби 6798-J

Технічні характеристики шайби Ф20 DIN 6798-J (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
М20 |
21 |
33 |
1.4 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом і в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучку систему знижок для оптових покупців;
- доставку по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Товщина шайби | 1.4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798J |
- Ціна: 7,26 ₴




