Шайба Ф30 DIN 6798-J стопорна зубчаста
У важких і відповідальних конструкціях стопорна шайба DIN 6798J Ф30 використовується для посилення різьбових з'єднань і підвищення їх надійності при тривалій експлуатації.
Особливістю виробу є наявність внутрішніх зубців, які створюють додаткове зчеплення і перешкоджають ослабленню кріплення під впливом динамічних навантажень. Шайба виготовляється з пружинної сталі 65Г і покривається цинком, що забезпечує захист від корозії та збільшує термін її служби.
Конструкція шайби 6798-J

Технічні характеристики шайби Ф30 DIN 6798-J (мм):
|
Номінальний діаметр болта, d |
Внутрішній діаметр, d1 |
Зовнішній діаметр, d2 |
Товщина, s |
|
М30 |
31 |
48 |
1.6 |
Компанія «Зевс» пропонує купити шайби стопорні, ціна на які нижча за ринкову, оптом і в роздріб. Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте:
- індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- гнучку систему знижок для оптових покупців;
- доставку по всій Україні в максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6798J |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30,96 ₴




