Шайба Ф24 DIN 93, ГОСТ 13463, ГОСТ 13464 з лапкою
Системи, в яких деталі та елементи кріпляться за допомогою лапчастої шайби DIN 93 М24, мають істотну перевагу перед тими системами, в яких ця деталь не використовується.
Кільце DIN 93 М24 допомагає здійснити коректніше з'єднання, ніж збільшує збереження всієї системи, продовжує термін її експлуатації та допомагає убезпечити роботу з цим агрегатом. Тому використання металовиробу ГОСТ 13463 і ГОСТ 13464 широко поширене у тих сферах діяльності, в яких питання безпеки життя та збереження цілісності системи має велике значення.
Конструкція шайби DIN 93 М24 з лапкою

Основні характеристики шайби DIN 93 М24
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, [мм] |
|
Діаметр різьби |
М |
24 |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
25 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
50 |
|
Товщина |
s |
1 |
|
Ширина лапки |
b |
20 |
|
Відстань від краю лапки до центру внутрішнього діаметра |
l |
42 |
Приклади встановлення стопорних шайб DIN 93 з лапкою

Переваги замовлення в нашій компанії:
- При виборі кріпильного виробу необхідно враховувати безліч різних нюансів, розібратися з якими вам можуть допомогти наші консультанти-менеджери.
- Ми зобов'язуємося виконати замовлення в строк.
- На оптове придбання діє гнучка система знижок.
- Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 93, ГОСТ 13463, ГОСТ 13464 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 12,51 ₴




