Шайба Ф6 DIN 7349 плоска посилена
Міцні посилені шайби плоскої форми DIN 7349 Ф6 застосовують для з'єднання частин конструкції як додатковий елемент до болтів DIN 1481. Даний вид кілець Ф6 добре зарекомендував себе як деталь, що допомагає забезпечити додаткову жорсткість з'єднання та продовжити експлуатаційні характеристики всього агрегату.
Як сировину вибирають конструкційну леговану або вуглецеву сталь. Готовий виріб проходить загартування та відпустку, для збільшення характеристик міцності. Для захисту від корозії та застосування металовиробу в сирому середовищі, на нього можуть додатково наносити захисний цинковий шар.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф6
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
6.4 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
17 |
|
Товщина шайби |
hном |
3 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 17 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 1,64 ₴




