Шайба М48 DIN 6319-C сферична
Шайба М48 DIN 6319-C застосовується в особливо навантажених з'єднаннях, де потрібний точний розподіл зусилля і компенсація відхилень. Сферична конструкція дозволяє знизити концентрацію напружень і забезпечити коректну роботу болтового з'єднання.
Шайба виготовляється зі сталі з високою міцністю і стійкістю до зносу. Модель М48 потрібна у важкому машинобудуванні, будівництві великих об'єктів і при монтажі масивних металоконструкцій. Вона проста в установці та забезпечує надійність з'єднання при тривалій експлуатації.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби М48 DIN 6319
Сферична:

| Внутрішній діаметр, d1 | Зовнішній діаметр, d3 | Висота циліндричної частини h1 | Товщина, h2 | Радіус, r |
| 50 | 92 | 8 | 21 | 67 |
Купити шайбу М48 DIN 6319 можна на нашому сайті за найвигіднішою ціною.
Замовити металовиріб можливо трьома способами:
- безпосередньо на сайті;
- надіславши заявку на електронну адресу;
- зв'язавшись з менеджером по телефону, вказаному на сайті.
Купуючи товар у нас, Ви отримуєте:
- високу якість;
- ціну від виробника;
- оперативну доставку до будь-якого регіону України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Товщина шайби | 21 мм |
| Матеріал шайби | Сталь загартована |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6319-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 1 674,38 ₴




