Шайба Ф22 DIN 7349 плоска посилена
Широке застосування в машинобудуванні, кораблебудуванні, автобудуванні та інших будівельних сферах людської діяльності знайшли збільшені плоскі шайби DIN 7349 Ф22, що відіграють роль елемента, що збільшує площу зіткнення двох поверхонь для розподілу сили тиску і усунення наслідків вібраційних навантажень на систему.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф22
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
23 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
50 |
|
Товщина шайби |
hном |
8 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 25,65 ₴




