Шайба Ф24 DIN 7349 плоска посилена
Посилена плоска шайба DIN 7349 Ф24 проводиться зі збільшеною товщиною для забезпечення безпечного та міцного зчеплення металовиробу з поверхнею. Кільця Ф24 відносяться до елементів, що збільшують площу зіткнення деталей для більш раціонального розподілу здатності навантаження.
Виготовляють деталі за європейським стандартом DIN 7349 з вуглецевої або легованої сталі з наступним загартуванням та відпусткою. На готовий виріб може додатково наноситься цинковий шар, для захисту від корозії, збільшення міцності та експлуатації в сирому середовищі.
Конструкція шайби DIN 7349

Основні характеристики шайби DIN 7349 Ф24
|
Характеристика |
Позначення |
Значення, мм |
|
Номінальний діаметр (внутрішній) |
dном=d1 |
25 |
|
Зовнішній діаметр |
d2 |
50 |
|
Товщина шайби |
hном |
10 |
Компанія «Зевс» пропонує придбати шайби DIN 7349 за найбільш вигідними для вас умовами.
Придбання шайб DIN 7349 в компанії «Зевс» допоможе досягти кращих технічних показників роботи вашої системи та продовжить термін її експлуатації в кілька разів. Ви маєте можливість замовити дзвінок фахівця, який надасть вам професійну консультацію та допоможе оформити замовлення швидко і якісно. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка по всій Україні в максимально короткі терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 10 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7349 |
- Ціна: від 28,31 ₴




