Шайба Ф1.6 DIN 433 зменшена підкладна
Підкладна шайба Ф1.6 виробляється за DIN 433, має величезну сферу використання. Вона призначена для гвинтів з циліндричною голівкою та діаметром не більше 1.6 (мм), але також може застосовуватись і з іншим кріпленням.
Метиз DIN 433 може бути виконаний із загартованої чи нержавіючої сталі. Для збільшення експлуатаційних характеристик на деталі із загартованої сталі наносять захисний шар цинку.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф1.6 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби деталі кріплення |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
1,7 |
1,84 |
3,2 |
3,5 |
0,3 |
0,35 |
0,25 |
1,6 |
Компанія виробник «Зевс» пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 1.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 3.5 мм |
| Товщина шайби | 0.3 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
- Ціна: від 0,30 ₴




