Шайба Ф14 DIN 433 зменшена підкладна
Підкладна шайба Ф14 виробляється з загартованої або нержавіючої сталі згідно стандарту DIN 433. Для збільшення терміну служби та стійкості до навколишніх факторів, шайби із загартованої сталі обробляють шаром цинку.
Металовиріб широко використовується у багатьох напрямках виробництва. Він призначений для гвинтів з циліндричною голівкою, але може застосовуватись і з іншими елементами, діаметр яких не перевищує 14 (мм).
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф14 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
15 |
15,27 |
23,48 |
24 |
2,5 |
2,7 |
2,3 |
14 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
- Ціна: від 1,79 ₴




