Шайба Ф16 DIN 433 зменшена підкладна
Шайба Ф16 виготовляється відповідно до стандарту DIN 433 та є підкладною. Використовують її в багатьох сферах з гвинтами, що мають циліндричної форми, голівку і діаметр 16 (мм).
Ця деталь виготовляється як із загартованої, так і з нержавіючої сталі. При цьому кріплення із загартованої сталі може бути з напиленням цинку. Цей спосіб дозволяє збільшити його термін служби та зробити більш стійкими до навколишніх факторів.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф16 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
17 |
17,27 |
27,48 |
28 |
2,5 |
2,7 |
2,3 |
16 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
- Ціна: від 2,23 ₴




