Шайба Ф24 DIN 433 зменшена підкладна
Шайба Ф24 DIN 433 є підкладною і застосовується в основному з гвинтами, що мають циліндричну голівку та діаметр 24 (мм). Необхідне кріплення для збільшення площі притиску та зменшення тиску на з'єднання.
Виготовляють металовироби Ф24 DIN 433 із загартованої або нержавіючої сталі. Для збільшення терміну служби виробів із загартованої сталі їх покривають шаром цинку, хрому або нікелю.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф24 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
25 |
25,33 |
38,38 |
39 |
4 |
4,3 |
3,7 |
24 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
- Ціна: від 6,13 ₴




