Шайба Ф30 DIN 433 зменшена підкладна
Шайби Ф30, виконані згідно DIN 433, виготовляються із загартованої або нержавіючої сталі. Їх відносять до категорії підкладних і застосовують з гвинтами, що мають циліндричну голівку та діаметр не більше 30 (мм).
Для покращення експлуатаційних якостей та продовження терміну служби кріплення із загартованої сталі, на них наносять шар цинку.
Схема габаритних і приєднувальних розмірів шайби Ф30 (мм):

|
Внутрішній діаметр d1 |
Зовнішній діаметр d2 |
Товщина h |
Діаметр різьби кріпильної деталі |
||||
|
мін (номін) |
макс |
мін |
макс (номін) |
номін. |
макс. |
мін. |
|
|
31 |
31,39 |
49,38 |
50 |
4 |
4,3 |
3,7 |
30 |
Компанія виробник "Зевс" пропонує придбати підкладні шайби DIN 433 з різного металу. Для отримання додаткової інформації та оформлення замовлення можна зателефонувати на номер, вказаний на сайті. Купуючи товар у нашій компанії, ви отримуєте:
- високу якість металовиробу;
- доступні ціни;
- оперативну доставку до будь-якої точки України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Товщина шайби | 4 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 433 |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 10,44 ₴




