Заклепка під молоток Ф5 DIN 661(сталь)
Заклепка Ф5 DIN 661 використовується для з'єднання елементів конструкцій між собою. Монтується кріплення в раніше просвердлені отвори та вбиваються за допомогою пневматичного або ручного молотка.
Відповідно до стандартів ГОСТ 10300 та ISO 1051 дані металовироби виготовляють з вуглецевої сталі, кольорових металів (алюміній, мідь).
Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
5 |
|
Діаметр голівки D |
8.8 |
|
Висота голівки Н |
2 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,2 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
4 |
|
Довжина L |
8-60 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
5 |
|
8 |
1,522 |
|
9 |
1,677 |
|
10 |
1,831 |
|
12 |
2,139 |
|
14 |
2,447 |
|
16 |
2,755 |
|
18 |
3,064 |
|
20 |
3,372 |
|
22 |
3,680 |
|
24 |
3,989 |
|
26 |
4,297 |
|
28 |
4,605 |
|
30 |
4,913 |
|
32 |
5,222 |
|
34 |
5,530 |
|
36 |
5,838 |
|
38 |
6,146 |
|
40 |
6,455 |
|
42 |
6,763 |
|
45 |
7,225 |
|
48 |
7,688 |
|
50 |
7,996 |
|
52 |
8,304 |
|
55 |
8,767 |
|
58 |
9,229 |
|
60 |
9,537 |
Співпрацюючи з компанією "Зевс", ви отримуєте багато переваг:
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
- Виготовлення кріплення за кресленнями замовника.
- Доставка по всій Україні одразу після внесення оплати.
- Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК.
- При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 8.8 мм |
| Діаметр заклепки | 5 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Потайна |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, мідь |
| Стандарти | ГОСТ 10300, ISO 1051, DIN 661 |
| Користувацькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 0,55 ₴








