Заклепка під молоток Ф6 DIN 661 (сталь)
Заклепки з потайною голівкою Ф6 DIN 661 використовують у різних галузях виробництва. Дані елементи знайшли широке застосування таких сферах як машино- і кораблебудування. Кріплення необхідне для створення надійних нероз'ємних з'єднань.
Металовироби встановлюють у заздалегідь підготовлені (просвердлені) отвори та вбиваються за допомогою молотка (пневматичного, ручного). Виготовляють їх з вуглецевої, нержавіючої сталі та кольорових металів (алюміній, мідь). Відповідають вироби німецькому стандарту DIN 661, ГОСТ 10300 та міжнародному ISO 1051.
Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
| Діаметр стрижня d | 6 |
| Діаметр голівки D | 10,3 |
| Висота голівки Н | 2,4 |
| Радіус під голівкою, r, не більш | 0,25 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
4 |
| Довжина L | 8-60 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
6 |
|
8 |
2,235 |
|
9 |
2,457 |
|
10 |
2,679 |
|
12 |
3,123 |
|
14 |
3,563 |
|
16 |
4,007 |
|
18 |
4,451 |
|
20 |
4,895 |
|
22 |
5,309 |
|
24 |
5,783 |
|
26 |
6,227 |
|
28 |
6,671 |
|
30 |
7,115 |
|
32 |
7,559 |
|
34 |
8,002 |
|
36 |
8,446 |
|
38 |
8,890 |
|
40 |
9,334 |
|
42 |
9,778 |
|
45 |
10,444 |
|
48 |
11,110 |
|
50 |
11,554 |
|
52 |
11,998 |
|
55 |
12,663 |
|
58 |
13,329 |
|
60 |
13,773 |
Співпрацюючи з компанією "Зевс", ви отримуєте багато переваг:
- Доставка по всій Україні у домовлені терміни.
- Ціни нижчі за ринок на 3-10%.
- Завжди на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами.
- Максимальна якість металовиробу при мінімальному терміні комплектування замовлення.
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 2.4 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 10.3 мм |
| Діаметр заклепки | 6 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, мідь |
| Стандарти | ГОСТ 10300, ISO 1051, DIN 661 |
| Користувацькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 0,88 ₴








