Заклепка під молоток Ф8 DIN 661 (сталь)
Заклепки Ф8 DIN 661 складаються зі стрижня та потайної голівки, згідно зі стандартом кут під голівкою становить 75 градусів. Даний вид кріплення часто використовують у машино- та авіабудуванні, де важливий зовнішній вигляд виробу. Так само за рахунок своєї невеликої ваги такі елементи сприяють створенню надійного нероз'ємного з'єднання і допомагають зменшити вагу самої конструкції.
Виготовляють металовироби з вуглецевої сталі, або кольорових металів (алюміній, мідь). При експлуатації виробів у сирому чи агресивному середовищі їх необхідно підбирати виготовленими з нержавіючої сталі марки А2, оскільки вона протистоїть корозії. Заклепки відповідають німецькому стандарту DIN 661, ГОСТ 10300 та міжнародному ISO 1051.
Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
8 |
|
Діаметр голівки D |
13,9 |
|
Висота голівки Н |
3,2 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,25 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
4 |
|
Довжина L |
9-60 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
8 |
|
8 |
4,294 |
|
9 |
4,689 |
|
10 |
5,083 |
|
12 |
5,478 |
|
14 |
6,656 |
|
16 |
7,445 |
|
18 |
8,234 |
|
20 |
9,023 |
|
22 |
9,812 |
|
24 |
10,603 |
|
26 |
11,391 |
|
28 |
12,180 |
|
30 |
12,969 |
|
32 |
13,758 |
|
34 |
14,547 |
|
36 |
15,337 |
|
38 |
16,126 |
|
40 |
16,915 |
|
42 |
17,704 |
|
45 |
18,888 |
|
48 |
20,072 |
|
50 |
20,861 |
|
52 |
21,650 |
|
55 |
22,834 |
|
58 |
24,017 |
|
60 |
24,806 |
Співпрацюючи з компанією "Зевс", ви отримуєте багато переваг:
- Кріплення високої якості за низькою ціною.
- Доставка по всій Україні одразу після внесення оплати.
- Вигідні умови співробітництва – готівковий, безготівковий розрахунок.
- Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок.
- Завжди в наявності на складі великий асортимент металовиробу з різними типорозмірами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 3.2 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 13.9 мм |
| Діаметр заклепки | 8 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, мідь |
| Стандарти | ГОСТ 10300, ISO 1051, DIN 661 |
| Користувацькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 1,38 ₴








