Заклепка під молоток Ф10 DIN 661 (сталь)
Заклепка Ф10 DIN 661 з потайною голівкою знайшла широке застосування у різних галузях виробництва. Особливо часто їх використовують у машинобудуванні, авіа- та кораблебудуванні, для створення нероз'ємного з'єднання деталей конструкції. Вони монтуються в заздалегідь підготовлені отвори забивним методом за допомогою ручного або пневматичного молотка.
Дане кріплення відповідає не тільки німецькому стандарту DIN 661, а також міжнародному стандарту ISO 1051 та ГОСТ 10300. Виготовляють їх з вуглецевої сталі, кольорових металів або з нержавіючої сталі марки А2, для експлуатації в сирому або агресивному середовищі.
Розміри заклепок з потайною голівкою під молоток DIN 661 (мм):
|
Діаметр стрижня d |
10 |
|
Діаметр голівки D |
17 |
|
Висота голівки Н |
4,8 |
|
Радіус під голівкою, r, не більше |
0,3 |
|
Відстань від основи голівки до місця виміру діаметра l |
6 |
|
Довжина L |
16-75 |
Теоретична маса 1000 шт. заклепок, кг, при номінальному діаметрі стрижня d, (мм):
|
Довжина L, мм |
10 |
|
16 |
13,41 |
|
18 |
14,64 |
|
20 |
15,88 |
|
22 |
17,11 |
|
24 |
18,34 |
|
26 |
19,58 |
|
28 |
20,81 |
|
30 |
22,04 |
|
32 |
23,28 |
|
34 |
24,51 |
|
36 |
25,74 |
|
38 |
26,97 |
|
40 |
28,21 |
|
42 |
29,44 |
|
45 |
31,29 |
|
48 |
33,14 |
|
50 |
34,37 |
|
52 |
35,61 |
|
55 |
37,46 |
|
58 |
39,31 |
|
60 |
40,54 |
|
65 |
43,62 |
|
70 |
46,70 |
|
75 |
49,79 |
Співпрацюючи з компанією "Зевс", ви отримуєте багато переваг:
- Гарантія якості на кріплення – 3 роки з моменту придбання.
- Ціни нижчі за ринок на 3-10%.
- При виникненні труднощів у виборі виробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
- Доставка по всій Україні у домовлені терміни.
- Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид заклепки | Ударна (під молоток) |
| Висота головки | 4.8 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр головки | 17 мм |
| Діаметр заклепки | 10 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Матеріал виготовлення | вуглецева сталь, нержавіюча сталь, алюміній, мідь |
| Стандарти | ГОСТ 10300, ISO 1051, DIN 661 |
| Користувацькі характеристики | |
| Супроводжуючий документ | Сертифікат |
- Ціна: від 190 ₴/кг








