Гвинт М22 DIN 912 під внутрішній шестигранник
Високоміцні гвинти М22 DIN 912 широко застосовуються в різних сферах діяльності, які вимагають використання металовиробів високої якості. Гвинти виготовляються з якісної вуглецевої сталі 35 марки та мають клас міцності 8.8. Така сталь використовується через її переваги, такі як:
- вартість;
- довговічність;
- міцність.

Технічні характеристики гвинта М22 DIN 912 (мм):
| Характеристика | Значення |
| Номінальний діаметр | М22 |
| Крок різьби, P | 2.5 |
| Довжина різьби, b | 56 |
| Діаметр голівки, dk | 33 |
| Висота голівки, k | 22 |
| Розмір під ключ s | 17 |
Замовити гвинти DIN 912 клас міцності 8.8 можна на сайті компанії «Зевс» за доступною ціною.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте продукцію після попередньої перевірки у ВТК. Доставка здійснюється по всій Україні одразу після внесення оплати. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Завжди на складі великий асортимент кріплення з різними типорозмірами. При виникненні труднощів у виборі металовиробів або оформленні замовлення ви завжди можете звернутися за допомогою до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Клас міцності | 8.8 |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Діаметр головки | 33 мм |
| Висота головки | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина різьби | повна або часткова |
| Рекомендовані гайки | шестигранні ГОСТ 5915-70, DIN 934, самоконтрящаяся ГОСТ Р 50273-92, DIN 985, з фланцем ГОСТ Р 50592-93, DIN 6923, контргайки ГОСТ 8968-75 |
| Рекомендовані шайби | гровер ГОСТ 6402-70, DIN 127, косі ГОСТ 10906-78, DIN 434, плоскі ГОСТ Р 52646-2006, DIN 125, збільшені ГОСТ 6958-78, DIN 9021 |
- Ціна: від 89 ₴




