Гвинт М24 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Універсальний гвинт М24 DIN 912 міцністю 10.9 може бути задіяний як у будівельній сфері, так і в галузі важкого машинобудування та здійснення інших виробничих операцій.
Метиз має голівку у формі циліндра, зручну для монтажних та демонтажних робіт. Усередині голівки розташовується шліц під шестигранник, здатний передавати великі зусилля у процесі встановлення гвинта.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
2/3 |
|
Діаметр голівки |
D |
36 |
|
Висота голівки |
k |
24 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
19 |
|
Довжина різьби |
b |
60 |
Дізнавайтеся всі нюанси застосування високоміцного кріплення від фахівців – співробітників компанії «Зевс». Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і допоможуть зробити раціональний вибір – купити гвинти DIN 912 міцністю 10.9 або інше кріплення з кращими для вас характеристиками. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція відповідає стандартам ГОСТ, DIN, ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Крок різьби | 3 мм |
| Діаметр головки | 36 мм |
| Висота головки | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 102,30 ₴




