Гвинт М12 DIN 912 з циліндричною голівкою і шестигранним шліцом
Гвинт М12 DIN 912 міцністю 12.9 має таку будову:
- стрижнева частина кріплення представлена металевою віссю, на якій може розташовуватися різьблення, що покриває елемент повністю або частково (неповне метричне різьблення). Клас точності – А (підвищений);
- голівка металовиробу має форму циліндра, що сприяє легкій установці і при необхідності демонтажу з'єднання;
- шліц у голівці створюється у формі шестигранника під відповідну гексагональну біту.
Конструкція гвинта DIN 912

Технічні характеристики гвинта DIN 912 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Крок різьби (великий/дрібний) |
Р |
1.25/1.75 |
|
Діаметр голівки |
D |
18 |
|
Висота голівки |
k |
12 |
|
Розмір внутрішнього шестигранника під ключ |
s |
10 |
|
Довжина різьби |
b |
36 |
Дізнайтесь більше про створення та застосування високоміцного кріплення від менеджерів заводу «Зевс». Наші досвідчені співробітники допоможуть вам визначитися з необхідним видом металовиробу та забезпечать точною інформацією про будь-який виріб. Купити гвинти DIN 912 міцністю 12.9 або інших класів для вирішення будь-якого конструкторського задуму можна на нашому сайті, заповнивши онлайнову форму.
Купуючи товар на нашому підприємстві, ви отримуєте максимальну якість металовиробів при мінімальному терміні комплектування замовлення. Для постійних клієнтів і оптових покупців діє гнучка система знижок. Доставка здійснюється по всій Україні в обумовлені терміни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Діаметр головки | 18 мм |
| Висота головки | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 11,90 ₴




