Шайба Ф56 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Стопорна шайба Ф56 DIN 5406 – це деталь кріплення, яка за допомогою лапок фіксує на валу шліцеву гайку М56. Широко поширена багатолапчаста шайба в авіа та автомобілебудуванні. За допомогою такого металовиробу, наприклад, здійснюється монтаж підшипників.
Шайба стопор Ф56 може проводитися за ГОСТ 11872-89 або DIN 5406. Дані стандарти регламентують виготовлення кріплення аналогічної форми, але з різною кількістю та розташуванням лапок.

Розміри шайби багатолапчастої Ф56 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
57 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
87 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
70 |
|
Ширина лапки |
b |
7.8 |
|
Відстань до виступу |
l |
53 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
0.8 |
|
Товщина шайби |
s |
1.6 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 56.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 39 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




