Шайба Ф65 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Шайба стопірна багатолапчата виготовлена у відповідності зі стандартом якості DIN 5406. Вона використовується з гайкою круглою шліцевою і надійно закріплює останню у фінальному положенні.

Розміри шайби багатолапчастої Ф65 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
65 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
92 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
78 |
|
Ширина лапки |
b |
7 |
|
Відстань до виступу |
l |
61.5 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
0.5 |
|
Товщина шайби |
s |
1.5 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 48,63 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




