Шайба Ф70 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Багатолапчаста шайба Ф70 – це кріпильна деталь, що використовується разом із шліцевою гайкою. Лапки на поверхні стопорної шайби загинають у збігаються шліци на валу та гайці. Таким чином, одержуване з'єднання відрізняється високою надійністю і не піддається самовідгвинчування навіть при дії вібрації.
Виробництво металовиробу регламентується стандартами: ГОСТ 11872-80 і DIN 5406. Як матеріал для виготовлення за бажанням замовника може бути використана одна з наступних сталей: 08кп або 15.

Розміри шайби багатолапчастої Ф70 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
71 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
104 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
82 |
|
Ширина лапки |
b |
9.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
67 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
0.8 |
|
Товщина шайби |
s |
1.6 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 71 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 58,60 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




