Шайба Ф76 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Багатолапчаста шайба Ф76 має круглу форму, на зовнішній та внутрішній поверхні доповнена лапками. Ви можете купити стопорну шайбу 76, виконану відповідно до наступних стандартів:
- За ГОСТ 11872-80 виріб доповнено шістьма зовнішніми лапками і однією внутрішньою.
- Виконання 1 регламентує виготовлення лапок, згрупованих у дві сторони.
- Виконання 2 – рівномірно розташованих по всій зовнішній поверхні.
- Шайба стопорна DIN 5406 має велику кількість зовнішніх лапок по всій зовнішній частині.

Розміри шайби багатолапчастої Ф76 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
77 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
112 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
95 |
|
Ширина лапки |
b |
9.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
73 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
0.8 |
|
Товщина шайби |
s |
1.6 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 77 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 68 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




