Шайба Ф110 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Шайба Ф110, виконана згідно зі стандартом ГОСТ 11872-80 або його аналога DIN 5406 - метизний виріб круглої форми з виступами, розташованими на зовнішній та внутрішній її поверхні. Використовується багатолапчаста шайба 110 спільно з шліцевою гайкою, в пази якої загинають лапки шайби.
Внутрішній виступ призначений для загину у шліць на валу. Така сполука відрізняється підвищеною надійністю навіть у вібронавантажених сполуках. Стопорна шайба Ф110 виготовляється з вуглецевих сталей. Для захисту від корозійних процесів на виріб може бути нанесений шар цинку.

Розміри шайби багатолапчастої Ф110 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр різьби гайки |
d |
110 |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
111 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
152 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
130 |
|
Ширина лапки |
b |
13.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
106 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
1 |
|
Товщина шайби |
s |
2 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 111 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 174,61 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




