Шайба Ф140 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Шайба Ф140 з лапками на внутрішній та зовнішній стороні називається стопорною і виробляється за стандартами ГОСТ 11872-80 або DIN 5406. Через форму шайбу ще називають багатолапчастою. Її призначенням є фіксація елементів на валу разом із шліцевою гайкою 140.
Стопорна шайба Ф140 виготовляється з вуглецевих сталей. На готовий виріб за бажанням замовника можна нанести цинкове покриття. Оцинковане кріплення служить довше, тому що надійно захищене від корозії та дрібних пошкоджень, а ціна його не набагато вища за чорну.

Розміри шайби багатолапчастої Ф140 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Діаметр різьби гайки |
d |
140 |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
141 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
182 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
160 |
|
Ширина лапки |
b |
13.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
136 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
1 |
|
Товщина шайби |
s |
2 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 141 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 230 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




