Шайба Ф145 ГОСТ 11872-80, DIN 5406 багатолапчаста стопорна
Шайба стопорна багатолапчаста виконана відповідно до стандартів якості ГОСТ 11872-80 та DIN 5406. Вона використовується для стопоріння круглої шліцьової гайки у фінальному положенні.
Використання даної шайби дозволяє уникнути саморозгвинчування деталі, а також завдяки створенню більшої опорної площі зменшується пошкодження поверхонь деталі.

Розміри шайби багатолапчастої Ф145 (мм):
|
Характеристика |
Позначення |
Значення |
|
Внутрішній діаметр |
d1 |
146 |
|
Діаметр описаного кола |
d2 |
192 |
|
Зовнішній діаметр |
d3 |
165 |
|
Ширина лапки |
b |
13.5 |
|
Відстань до виступу |
l |
141 |
|
Радіус скруглення, не більше |
r |
1 |
|
Товщина шайби |
s |
2 |
Звернувшись до менеджерів компанії «Зевс», Ви зможете купити кріплення з нержавіючої сталі, латуні або конструкційних сталей. Доставляємо замовлення у будь-який регіон країни. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Ціна металовиробів вас порадує, тому що ми завжди прагнемо довгострокових взаємовигідних відносин з клієнтами, а не одноразової вигоди. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна з лапками |
| Внутрішній діаметр | 146 мм |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Товщина шайби | 2 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ГОСТ 11872-80, DIN 5406 |
- Ціна: від 240 ₴
- Спосіб упаковки: мішок п/п або картонний короб




