Гвинт М8×1 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Високоміцний гвинт М8 з циліндричною головкою та внутрішнім шестигранником виконується за такими стандартами:
- DIN 912.
- ISO 21269
- ГОСТ 11738-84.
Високий клас міцності 12.9 – це запорука отримання надійного з'єднання, яке витримує вплив значних навантажень. Представлені металовироби виконуються з дрібним кроком різьблення, тобто можуть використовуватися в механізмах, що вимагають точного регулювання. Дрібне різьблення запобігає люфту та самовідгвинчуванню кріпильних деталей.
Пропонуємо придбати гвинт DIN 912 у наступних типорозмірах:
М8×1×16, М8×1×20, М8×1×25, М8×1×30, М8×1×35.

Технічні характеристики гвинта М8 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М8 |
|
Крок різьби (дрібний) |
P |
1 |
|
Довжина різьблення |
b |
28 |
|
Діаметр голівки |
dk |
13 |
|
Висота голівки |
k |
8 |
|
Розмір під ключ |
S |
6 |
Виробництво високоміцних гвинтів здійснюється з легованої сталі 30ХГСА. Вже готове кріплення піддається процедурам гартування та відпуску. Для замовлення гвинтів з дрібною різьбою DIN 912, зв'яжіться з менеджерами компанії «Зевс». Реалізуємо товар як оптом, так і в роздріб, доставляємо – кращими перевізниками країни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Висота головки | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 140 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




