Гвинт М10×1 DIN 912, ГОСТ 11738-84 з внутрішнім шестигранником і дрібною різьбою
Гвинт DIN 912 складається з наступних конструктивних елементів:
- циліндрична голівка дає можливість встановити кріплення в одній площині з поверхнею деталі, що скріплюється;
- внутрішній шестигранник дозволяє максимально затягнути з'єднання та має низьку ймовірність зриву;
- гвинт з дрібним різьбленням часто використовують при з'єднанні тонкостінних конструкцій.
Високоміцний гвинт із внутрішнім шестигранником має клас міцності 12.9 і виготовляється зі сталі 30ХГСА за ISO 21269 та ГОСТ 11738.
Пропонуємо придбати гвинт DIN 912 у наступних типорозмірах:
М10×1×20, М10×1×25, М10×1×30, М10×1×35, М10×1×40.

Технічні характеристики гвинта М10 (мм):
|
Номінальний діаметр |
D |
М10 |
|
Крок різьблення (дрібний) |
P |
1 |
|
Довжина різьблення |
b |
32 |
|
Діаметр голівки |
dk |
16 |
|
Висота голівки |
k |
10 |
|
Розмір під ключ |
S |
8 |
Щоб придбати представлені гвинти, а також практично будь-яку з різьбових деталей, зверніться до менеджерів компанії «Зевс». Завжди раді допомогти вам у закупівлі якісного кріплення. Для постійних клієнтів та оптових покупців діє гнучка система знижок. Вся продукція постачається після попередньої перевірки у ВТК. Ціни нижчі за ринок на 3-10%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Тип гвинта | Невипадаючій |
| Форма головки гвинта | Циліндрична |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 12.9 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Висота головки | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 912 |
- Ціна: від 142 ₴/кг
- Спосіб упаковки: картонний короб




